22_20221028_142619.png
22_20230530_122710.jpg

Basketbal je ve Vyškově vidět.

Hráči a členové basketbalového klubu se zúčastnili dvou akcí pořádaných městem Vyškov.

Všechny soutěže i zápasy už jsou pro tuto soutěžní sezónu odehrány, ale i přesto měli naši fanoušci, kamarádi a známí možnost vidět vyškovské basketbalisty v akci. V pátek a v sobotu jsme se zúčastnili dvou akcí konaných v našem městě.

Běháme srdcem

V pátek vyběhla naše přípravka, doplněná o kluky Zabloudilovi, do 8. ročníku charitativního běhu BĚHÁME SRDCEM, konaného na podporu dětského oddělení vyškovské nemocnice. 

Troufnu si říct, že naše družstvo bylo nejpočetnější z celého startovního pole. V našich barvách běželo 13 dětí a 7 dospěláků. Celý závod jsme běželi rozdělení do tří družstev (závod byl štafetový). Jen poslední, desáté, kolo jsme běželi všichni jako jeden tým.

Všechny děti musím opravdu pochválit a všem rodičům poděkovat. A to nejen těm, kteří doplnili naše řady přímo na ovále, ale i těm, kteří nám celou dobu fandili.

Festival uprostřed města 2023

V sobotu dopoledne jsme využili pozvání a zúčastnili se Festivalu uprostřed města 2023, pořádaným Městským kulturním střediskem Vyškov. Nachystali jsme koše, míče, kužely, žebříky a od deseti hodin už bylo slyšet odrážející se míče od dlažby na vyškovském náměstí. Podpořit nás došli děti z kategorie U11 – U13, takže nás nebylo jen slyšet, ala hlavně i vidět. Každý, kdo za námi přišel si mohl zkusit vystřelit na koš, slalom, přesnost nahrávky nebo dribling. Na každého, kdo přišel čekala i sladká drobnost.

Kdo nás tento víkend nestihl a chtěl by vidět vyškovský basketbal zase v akci, tak bude mít možnost v pátek 16. června v parku na: Vyškovský festival sportu - Park v pohybu. Celý den budeme na basketbalovém hřišti za zimním stadionem, tak neváhejte a určitě za námi přijďte.