22_20221028_142619.png
30_20240515_072035.jpg

BĚHÁME SRDCEM 2024

Naši nejmenší se opět zúčastnili charitativního běhu BĚHÁME SRDCEM.

Sice ještě nehrají zápasy, ale i tak vzorně reprezentovali náš klub. V pátek 10. května v 17 hodin vyběhla naše přípravka do 9. ročníku charitativního běhu BĚHÁME SRDCEM. Cílem běhu byla podpora Nemocnice Vyškov ve spolupráci s Nadací Archa Chantal a Basketbalový klub Vyškov již druhým rokem přispěl nemalou částkou.

Jednalo se o štafetový běh tříčlenných družstev s cílem uběhnout co možná nejvíce kol na ovále vyškovského stadionu. Naše přípravka běžela už druhým rokem po sobě a jelikož to minulý rok bylo opravdu super, hned po ohlášení termínu jsme neváhali a věděli jsme, že se určitě zúčastníme.

Trenéři vytvořili tři družstva, rozdělili si děti a rodiče, kteří nás doplnili a za krásného slunečného počasí jsme všichni bez sebemenších problémů zvládli celý běh. Nejmladší dětem bylo pouhých 5 let, a proto si všichni zaslouží opravdu velkou pochvalu. Malé baskeťáky a baskeťačky opravdu nešlo přehlédnout, a proto organizátoři náš tým odměnili diplomem za vynikající běžecký výkon.

Chtěli bychom poděkovat všem dětem a rodičům, kteří se této akce zúčastnili a podpořili dobrou věc. Velký dík patří i všem, kteří nás celou dobu hlasitě podporovali a fandili nám. A troufnu si říct, že naše družstvo bude určitě na startu i příští rok minimálně ve stejném počtu jako letos.